Pravidla

23. 07. 2010 | † 02. 01. 2011 | kód autora: Td2

 

Než se zaregistruješ, pořádně si přečti pravidla!

 

Koně

Pro začátek můžeš mít jen jednoho koně. Až se z tebe stane čestný člen (tedy po měsíci tvé registrace), můžeš mít další a to až tři koně. Pokud budeš chtít dalšího, napiš to do komentáře ke článku Nový kůň a pokud splňuješ všechny body (musíš být čestný člen a pravidelně do stáje docházet), bude tvůj. O dotičného koně se budeš muset starat od chvíle, kdy bude mít své místo ve tvém profilu. Pokud se o své koně nebudeš řádně starat a nebudeš omluvená v absencích, můžeš o ně přijít a v horším případě tě čeká vyhazov. V této stáji neplatí zamlouvání koní!

 

Psi

No, to samé jako u koní, až na to, že jde o psy. xD

 

Hříbata

Hříbata vyřadují profesionální výcvik. Pokud máte zájem o výcvik, některého z hříbat, napište to k danému hříběti do komentářů. Poté, co to adminka stáje schválí, piš výcvik i starání o hříbě k němu do komentářů a né do jízd jako u ostatních koní! Pokud hříbě nebudeš pořádně cvičit, ale také dbát na jeho zdraví, bude ze tvé péče odebráno. Po úspěšném dokončení výcviku budeš odměněna. = )Ty budeš hříbě jen cvičit, teprv až dospěje, můžeš z něj ty nebo jiný člen udělat svého koně.

 

Starání o koně

O koně se můžeš starat dvakrát denně, dát mu buť jízdu a péči, lonž a péči nebo lonž a jízdu, aby se koník nepřetěžoval. Jízdy mají 4 části a to TRÉNINK, VYJÍŽĎKA, LONŽOVÁNÍ, PÉČE.V sekci TRÉNINK můžeš s koníkem trénovat skoky, drezuru či chody. Na VYJÍŽĎCE pojedeš s koníkem do přírody. V PÉČI se můžeš o koně starat v boxu, hřebelcovat ho, dát mu krmení a vodu. V sekci LONŽOVÁNÍ, budeš koně cvičit ze země. Za nesmyslné a vurgální výrazy pokutuju!

 

Vyhazov

Vyhazov tě čeká v případě, že málo nebo vůbec nedocházíš do stáje, píšeš nesmysly nebo se vurgálně vyjadřuješ! Taky tě čeká v případě, že svojí virtuální stájí kopíruješ tu mou! A samozřejmě i v případě založení dvou účtů.

 

Služby, akce, funkce, odborný časopis

V těchto rublikách si můžeš vydělat bodíky. ; ) Každý týden musíš udělat jednu službu, jinak pokuta!

 

Obchod

V této stáji budeme platit virtuálními korunami, tedy vk. Za ně můžeš koníkovi v obchodě něco pěkného koupit. Podmínkou pro ježdění je, že kůň bude mít své sedlo s příslušenstvím, uzdečku s příslušenstvím a podsedlovou deku. Svůj nákup mi nebudete posílat na mail, ale napíšete ho do komentářů u kasy!

 

Tipy

V některém článku najdeš text označený lampičkou = . Znamená to tip, který ti může pomoci s členstvím ve stáji. :)

 

Myslím, že je to, to nejdůležitější, co bys měla vědět. Podrobnějí informace najdeš v jednotlivých rublikách.

Kdyby ti něco nebylo jasné, napiš do vzkazníku pro členy.

                                                                                                                                        tvoje adminka Zdeník

 

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.